Lomax Paliwa

Paliwa Lomax — hurt paliw i olejów

Hurtownia paliw Lomax od dwóch dekad specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży produktów rafinacji ropy naftowej. Naszym klientom oferujemy paliwa motoryzacyjne, olej napędowy oraz olej opałowy typu: Ekoterm Plus. Działaniem obejmujemy rejon północno-zachodniej Polski, a w szczególności województwa: pomorskie, zachodniopomorskie i lubuskie. Hurt paliw prowadzimy od 2000 roku, dlatego możemy poszczycić się dużym doświadczeniem oraz dobrze wyposażonym zapleczem technicznym. Mamy własną flotę samochodów do transportu paliw. Nasz zespół to zaufani i kompetentni pracownicy, którzy mają wszystkie wymagane uprawnienia. Dysponują też wiedzą niezbędną do pracy przy sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych.

Hurtownia paliw – najlepsze produkty na rynku i własne stacje paliw

Oferujemy paliwa, olej opałowy i napędowy wysokiej jakości, pochodzące z najlepszych rafinerii. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się stabilnymi parametrami, które potwierdza Świadectwo Jakości. Hurtownia paliw Lomax od początku istnienia systematycznie rozwija działalność. Dzięki temu obecnie możemy zaoferować Klientom profesjonalną obsługę w naszych własnych stacjach. Dystrybucję prowadzimy w Szczecinie i Goleniowie, a także w okolicy Kołobrzegu. Od niedawna dostępna jest też nasza nowa stacja paliw Kołbaskowo, ulokowana w sąsiedztwie przejścia granicznego na autostradzie A6 do Niemiec.Gwarancja jakości

Posiadamy koncesję na sprzedaż paliw płynnych nr OPC/15311A/24981/W/OŁO/2016/MRo oraz kaucję gwarancyjną złożoną w Ministerstwie Finansów.
Sprawdź wpłaconą Kaucję gwarancyjną - na stronie Ministerstwa Finansów

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2021 dostępna jest tutaj 

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2022 dostępna jest tutaj 


Dokumenty do pobrania

media
Koncesja OPC/15311A/24981/W/OŁO/2016/MRo
Dokument do pobrania - pdf (4 KB)